Про “Magellan”
Середній рейтинг:
107відгуків
Elena Trofimenko Гру 06 2023

Доброго дня. Хочу выразить большую благодарность компании"Магелан" и ее руководству. Мое путешествие началось с Бордо до Львова. Мой самый добрый,положительный отзыв также для водителей-автобуса(такого большого,комфортного и можно сказать уютного.)-всей команде,а их было 3 человека. Они работали очень слажено,поочереди отдыхали,что нам было даже незаметно,ехали днем и ночью. Останавливались каждые 3-4часа-давали нам размять ноги,прогуляться. Нас кормили,поили,постоянно следили,чтобы нам было удобно ехать. Вообщем Велике Дякую и рекомендую ехать этой компанией и этим маршрутом. Процветания Вашей компании.

Еліза Жов 31 2023

доброго ранку :) сьогодні вранці закінчилась моя поїздка з компанією Магелан, а саме поїздка Марсель-Львів. хочу подякувати команді офісу за постійний супровід та дуже ввічливе спілкування по телефону та в телеграмі. а також водіям Василю, Юрію та Олегу за наданий комфорт у поїздці, дуже чуйні та приємні люди. пасажири і поїли, і поспали в комфорті та теплі і посміялись. дякую!

Катерина Жов 30 2023

Дуже вдячна за комфортну поїздку. Екіпаж водіїв Василь, Олег, Юрій зробили нашу поїздку дуже приємною. Всі пасажири були приємно здивовані сервісом та відношенням водіїв. Нам пропонували каву, чай, вівсяну кашу, супчики, водичку, смаколик. Весела, класна команда. Дякую Посилки як завжди вчасно, швидко, надійно. Ви молодці. Удачі та багато хороших клієнтів.

Олеся Жов 04 2023

Велика подяка компанії. Чудовий сервіс, починаючи з консультації та замовлення квитків. Відправляла свій багаж окремо з Клермон-Феррану, в Києві він вже був за тиждень. Сама їхала з Клермону через Ліон. Продуманий маршрут, достатньо технічних зупинок, привітні водії. По прибутті до Львова водії одразу вказали на автобус до Києва, який вже стояв поряд і готувався до відправлення, чекати не довелося. Іншим пасажирам також надавали допомогу з трансферами в інші міста України. Я таким чином подорожувала вперше в житті, будо досить комфортно. Дякую

Елена Вер 17 2023

Получили посылку, всё вовремя, вадитель вежливый, все понравилось.

Залишити відгук