Про “Magellan”
Середній рейтинг:
58відгуків
А Лип 28 2022

Тест

Валентина Петрівна Вер 25 2021

Доброго дня! 12 вересня цього року я поверталась з м.Анже до Львова.Переживала адже двоє суток їхати.До цього я передавала посилки.Завжди вчасно приходили ніяких проблем не було.Все доходило.Я була приємно вражена.Два Віктра( водії) дуже ввічливі.Зупинялись кожні три години. Автобус комфортний.є вай фай .можна було зарядити мобільний.Вгостили гарячим супом чаєм кавою батончиком.мені потрібно було зі Львова добиратись до Хмельницького .Водії пересадили мене на пвтобус що їзав через Хмельницький.Я надзвичайно вдячна вашому персоналу.Неодмінно скористаюсь в майбутньому вашими послугами.Бажаю всім здоров'я та процвітання.

Ирина Вер 03 2021

Несколько раз ездила с Магеллан. Всегда уровень сервиса на высоте. Недавно отправила посылку из Франции в Украину. Спасибо за качественную организацию работы и отличный результат. Всем рекомендую. Процветания вашей фирме!

Ольга Шкуро Сер 27 2021

Добрий день! Хочу поділитися враженнями про поїздку за марщрутом Львів-Ніцца 1.Підготовка до поїздки ретельна: уточнюються дата, документи, бронюється місце. 2.Автобус із кондиціонером вміщає понад 50 пасажирів, місця широкі, відстань до переднього місця велика, сидіння відхиляється для сну, перед кожним сидінням є зарядка до телефону та екран, на якому можна переглядати фільми або слідкувати за дорогою. Лише потрібно мати навушники. 3.Персонал: 3 водії, бортпровідниця в білій уніформі. Всі ввічливі та позитивні, надають допомогу, щоб зв’язатися з зустрічаючими. Бортпровідниця Оленка на початку подорожі проводить інструктаж, знайомить із маршрутом. 4.Дорога. Через кожні 3-4 год. - санітарна півгодинна зупинка (туалет, кава, рух). Приємною несподіванкою є отримані кава, вафля, гарячий суп, вологі серветки та пакети для сміття. 5.Атмосфера поїздки, створена її командою, приємна, спокійна і дозволяє насолоджуватися краєвидами та дорогою! 6.Підсумок: наступного разу оберемо вас! З повагою, Ольга Шкуро

Ирина Сер 25 2021

19’го августа ехала из Украины во Францию, и хочу выразить огромную благодарность за профессионализм всей вашей команде! Ваш сервис и забота о каждом пассажире превышает цену. Комфортабельный автобус с TV, WIFI и зарядкой для телефона. Водители профессионалы и заботливая и обходительная Алена, которая курировала всю дорогу. Теперь я выбираю только вас! Спасибо вам за комфортное путешествие.

Залишити відгук